اسلایدر حرفه ای وردپرس

آیا به دنبال اضافه کردن یک اسلایدر حرفه ای وردپرس در سایت خود هستید؟ ده ها پلاگین اسلایدر وردپرس وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.با این وجود،تمام افزونه های اسلایدر وردپرس به درد بخور نیستند. بسیاری از آنها اسکریپت های زیادی را بارگذاری می کنند که وب سایت شما را کند می کند.

در این مقاله براساس سرعت،سهولت استفاده و ویژگی های کلی،افزونه های  اسلایدر وردپرس را با هم مقایسه خواهیم کرد. هدف این است که بهترین پلاگین ایجاد اسلایدر WordPress را از نظر عملکرد و کیفیت پیدا کنید.

افزونه Soliloquy می توان گفت یکی از بهترین افزونه های ساخت اسلایدر در وردپرس است که رابط کاربری آسانی را به کاربر می دهد. و طریقه استفاده از آن خیلی راحت است.
این افزونه به شما کمک می کند که در عرض چند دقیقه  اسلایدر های زیبایی برای سایت خود ایجاد کنید و این افزونه یکی از محبوب ترین ها می باشد که بیش از یک میلیون بار،دانلود و نصب شده است.
از ویژگی های خوب این افزونه واکنشگرا بودن آن است.
قیمت این افزونه رایگان است.

اکثر اسلایدرهای وردپرس کند هستند. اگر به طور صحیح کدگذاری نشده باشد،یک اسلایدر می تواند زمان بارگذاری صفحه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اگر سرویس میزبانی وردپرس خوبی ندارید،ممکن است سرور شما حتی کندتر از حالت عادی پاسخ دهد.

نکته آخر اینکه  مطمئن شوید که اسلایدر های وردپرس برای موبایل بهینه باشند. بسیاری از آنها این ویژگی را ندارند.بنابراین چگونه می توانید صدها پلاگین ساخت اسلاید را امتحان کرده و همه این موارد را بررسی کنید؟ در واقع لازم نیست چون ما این تحقیق را برای شما انجام داده ایم.

طبق تحقیقات خود،متوجه شدیم که این افزونه های ساخت اسلایدر جزء پرکاربردترین و توصیه شده ترین ها هستند:

ما تصمیم گرفتیم که چند تست ساده را اجرا کنیم و ببینیم هرکدام از آنها چگونه کار میکنند. معیارهای مورد نظر ما سرعت،سهولت در استفاده،ویژگی ها و سازگاری است.

سرعت – سریعترین افزونه اسلایدر WordPress کدام است؟

مشکل شماره ۱ در اسلایدرها این است که می توانند وب سایت شما را کند کنند. عملکرد و سرعت نه تنها بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد بلکه بر سئو نیز تأثیر بسزایی دارد.

به همین دلیل سرعت اسلایدر در اولویت مقایسه ما قرار دارد. می خواهیم ببینیم سریعترین افزونه ایجاد اسلاید کدام است و سپس ویژگی های آنها را با هم مقایسه می کنیم تا ببینیم آیا تأثیر عملکرد قابل توجیه است یا خیر.
برای بررسی این موضوع،ما هر افزونه اسلایدر را در یک سایت تستی وردپرس نصب کردیم. ما برای ایجاد اسلاید،تصاویری را بارگذاری کردیم. ما هیچ تنظیمات دیگری را تغییر ندادیم و سالایدر را در صفحه خالی وردپرس تعبیه کردیم.

پس از آن برای اجرای آزمون از ابزار تست سرعت پینگدوم استفاده کردیم. در زیر نتایج حاصل از آزمایش ما برای هر افزونه اسلایدر وجود دارد.

اندازه صفحهدرخواست هازمان بارگزاری صفحهافزونه اسلایدر
679 KB
22860 ms Soliloquy
229 KB
25863 ms MetaSlider
382 KB
19865 ms Smart Slider 3
306 KB
16928 ms Slider by Nivo
324 KB
18866 ms Slide Anything
345 KB
22900 ms Master Slider

همانطور که در نمرات بالا مشاهده می کنید ، Soliloquy سریعتر از همه بارگزاری شد.اگر می خواهید یک سایت سریع وردپرس با کارایی بالا داشته باشید،از این افزونه استفاده کنید.

حال ممکن است فکر کنید که همه اسلایدرهای دیگر نیز عملکرد خوبی دارند. چرا فکر می کنیم سریع ترین Soliloquy است؟

اگر به نتایج آزمایش توجه کنید،می بینید که Soliloquy بدون اینکه روی سرعت تأثیر بگذارد،حجم بارگزاری صفحه را افزایش می دهد.

سهولت استفاده – کدام اسلایدر وردپرس تجربه بهتری را برای کاربر ارائه می دهد؟

Soliloquy

Soliloquy مبتدی ترین افزونه ساخت اسلایدر حرفه ای وردپرس وردپرس است. می توانید به راحتی یک اسلایدر جدید ایجاد کرده و سپس تصاویر خود را بکشید و رها کنید. موارد دیگری همچون تغییر اندازه تصاویر،انتخاب یک موضوع،سبک پیمایش و غیره وجود دارد.برای ذخیره اسلایدرمی توانید به سادگی روی دکمه انتشار ضربه بزنید.

دلیل استفاده آسان این است که از دستورالعمل های برنامه نویسی وردپرس استفاده می کند و به رابط کاربری وردپرس شما متصل می شود. Soliloquy یک رابط کاربری ساده برای ایجاد اسلایدها با استفاده از آپلودکننده پیش فرض رسانه وردپرس دارد.افزودن اسلاید به پست ها و صفحات وردپرس نیز آسان است. Soliloquy تعدادی گزینه از جمله کد کوتاه،یک بلوک ویرایشگر گوتنبرگ،یک دکمه برای ویرایشگر کلاسیک قدیمی و یک ابزارک را در اختیار شما قرار می دهد.

MetaSlider

MetaSlider یکی دیگر از افزونه های ایجاد اسلایدر وردپرس است. ایجاد یک اسلایدر جدید بسیار ساده است و به طور خودکار از تمام تنظیمات فنی برای شما پشتیبانی می کند.

این گزینه به شما امکان می دهد تا اسکریپت های مختلف ساخت اسلاید،تم، اضافه کردن زیرنویس ها و عناوین SEO و موارد دیگر را انتخاب کنید. مبتدیان می توانند همه گزینه ها را نادیده بگیرند و می توانند به سادگی اسلایدری را در هر جای سایت خود با استفاده از کد کوتاه،بلوک گوتنبرگ ویجت یا برچسب به قالب خود اضافه کنند.

Smart Slider 3

Smart Slider 3 از یک رابط کاربری متفاوت استفاده می کند که نسبت به بقیه صفحه های مدیریت وردپرس متفاوت است. استفاده از آن تا حدودی آسان است و مبتدیان  هم می توانند از آن  استفاده کنند.

افزونه MetaSlider یکی دیگر از افزونه های اسلایدر در وردپرس است. با این افزونه ایجاد اسلایدر بسیار آسان است.

این گزینه به شما امکان می دهد اسکریپت های مختلف اسلایدر،تم و سبک اسلایدر،اضافه کردن زیرنویس ها و عناوین سئو و موارد دیگر را اضافه کنید. این افزونه از کد کوتاه،بلوک گوتنبرگ،ویجت یا برچسب قالب در هر جایی از سایت شما قابل استفاده است.

با این حال،گزینه های زیادی را در خود جای داده است که کشف آن برای مبتدیان چندان آسان نیست. تجربه کلی کاربر رضایت بخش است و می توانید با استفاده از قابلیت پیش فرض،کد کوتاه و برچسب قالب را به راحتی در پست ها و صفحات خود اضافه کنید.

افزونه Smart Slider 3 از یک رابط کاربری متفاوت بهره می گیرد. که نسبت به بقیه افزونه ها متفاوت است، استفاده از این افزونه تا حدودی آسان است و افراد مبتدی می‌توانند از آن استفاده کنند.با این حال گزینه های زیادی را در خود جای داده که گاها برای افراد مبتدی چندان آسان نیست، در کل افزونه ای رضایت بخش بوده و می‌توانید اسلایدر های زیبا با این افزونه طراحی کنید.

Slider by Nivo

استفاده این افزونه رایگان است.به سادگی می توانید تصاویر را با استفاده از رسانه بارگذاری کرده و یک اسلایدر ایجاد کنید.

با استفاده از همان رابط بارگذاری کننده رسانه،می توانید زیرنویس ها،پیوند و متن متناوب را به تصاویر اسلایدر خود اضافه کنید.ابا کد های کوتاه و برچسب های قالب میتوانید اسلایدر خود را در هر صفحه ای که میخواهید اضافه کنید.

این افزونه فقط تصاویر را پشتیبانی می کند و فایل های ویدیویی و.. را پشتیبانی نمی کند، این افزونه با تم های زیبا ارائه شده است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

این مجموعه با مجموعه ای زیبا از تم ها ارائه می شود که می توانید از آن استفاده کنید و بسیاری از جلوه های ویژه ای را برای آن انتخاب کنید.

Slide Anything

به شما امکان می دهد تا هر چیزی را به اسلایدر اضافه کنید.می توانید متن،HTML،تصاویر،فیلم ها یا هر چیز دیگری را که می خواهید اضافه کنید.شما باید تمام محتوای اسلاید خود را درون یک ویرایشگر HTML وارد کنید.این امر باعث می شود که اسلایدها را به شکلی که می خواهید قابل استفاده باشند.

Master Slider

Master Slider افزونه ساخت اسلایدر دیگری است. استفاده از آن بسیار آسان است،اما پیدا کردن بسیاری از گزینه ها دشوار است.با انتخاب قالب شروع می شود و به طور خودکار مقداری اسلایدهای نمایشی را برای شروع در دسترس شما قرار می دهد. سپس می توانید آن اسلایدها را حذف کرده و عناوین خود را جایگزین کنید.

این اسلایدر قالب های زیبا دارد و می توانید با استفاده از کد کوتاه،بلوک گوتنبرگ و برچسب قالب به راحتی در پست ها،صفحات و نوارهای جانبی در وردپرس قرار دهید.Master Slider بهتر با مضامین وردپرس کار می کند که به طور خودکار jQuery را در صفحه شما بارگذاری می کند.

ویژگی ها-کدام  اسلایدر حرفه ای وردپرس گزینه های بیشتری را ارائه می دهد؟

اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید ایجاد اسلایدهای ساده است،پس هر یک از افزونه های ساخت اسلایدر حرفه ای وردپرس در این لیست می توانند کار شما را انجام دهد.با این حال،Soliloquy و MetaSlider دارای ویژگی های بسیار بیشتری هستند. آنها اسلایدرهای کاملاً پاسخگو هستند و از دید تمام دستگاه ها و در اندازه های مختلف زیبا به نظر می رسند. هر دو اسلایدهای ویدئویی،اسلایدهای محتوا،مضامین،انیمیشن ها و…پشتیبانی می کنند.

هر دو رابط کاربری ساده ای را ارائه می دهند و هردو دارای افزودنی های اضافی هستند که می توانید برای افزودن ویژگی های بیشتر نصب کنید.

Soliloquy دارای ویژگی های کمتری از جمله افزودنی WooCommerce برای نمایش پرده ای محصول،ادغام رسانه های اجتماعی،افزودنی اینستاگرام و موارد دیگر است.

قیمت

قیمت یکی دیگر از عوامل تعیین کننده است که ممکن است کاربران را در انتخاب افزونه اسلایدر حساس ترکند.

در اینجا قیمت هر کدام از این افزونه ها آمده است.

لایسنس برای یک سایتافزونه اسلایدر
19$Soliloquy
39$MetaSlider
35$Smart Slider 3
freeSlider by Nivo
freeSlide Anything
freeMaster Slider

 

نتیجه گیری – بهترین افزونه ساخت اسلایدر کدام است؟

بعد از مقایسه این افزونه ها با اطمینان می توان گفت بهترین افزونه ساخت اسلایدر وردپرس شامل موارد زیر می شود:

Soliloquy این افزونه یکی از سریعترین افزونه ایجاد اسلایدر است. به خوبی کدنویسی شده،بسیار خوب مستند شده،گسترش آن برای توسعه دهندگان آسان است و استفاده از آن برای کاربران ساده تر است.

انتخاب دوم ما SmartSlider 3 است. تعادل بسیار خوبی از عملکرد ارائه می دهد. همچنین رابط کاربری خوبی برای کاربران به همراه دارد.

 

Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید