نحوه اضافه کردن یک ftp فایل منیجر

اضافه کردن یک ftp مانند فایل منیجر به پیشخوان وردپرس

یک فایل منیجر میتواند به شما در تنظیم و پیکربندی وردپرس,تم ها,پلاگین و سایر فایلها از داشبورد وردپرس کمک کند.در این مقاله به شما نشان میدهیم که چطور یک ftp مانند فایل منیجر به وردپرس خود اضافه کنید!

تصویر اضافه کردن یک ftp


چرا شما به یک ftp مانند فایل منیجر در وردپرس نیاز دارید؟

یک فایل منیجر در وردپرس به شما اجازه می دهد فایل های خود را در وب سایت وردپرس خود به طور مستقیم از منطقه پیشخوان وردپرس خود مدیریت کنید.اضافه کردن یک ftp فایل منیجر مانند یک سرویس مبتنی بر FTP است که شما را قادر به مرور و مدیریت فایل ها با یک رابط کاربری ساده می کند.

توصیه ما این است که همیشه از یک سرویس گیرنده FTP با استفاده از پروتکل های SSH یا SFTP برای ایمن سازی انتقال فایل های وردپرس استفاده کنید.

با این حال، هنگامی که شما دسترسی به FTP یا cPanel وب سایت خود ندارید، یک فایل منیجر مفید است. این کار شبیه به یک سرویس گیرنده FTP است، بنابراین شما می توانید پیکربندی وردپرس و سایر فایل ها را ویرایش، پیش نمایش، آپلود و دانلود کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعالسازی پلاگین file manager است.برای جزئیات بیشترمراحل نصب این پلاگین را به صورت گام به گام به شما نشان میدهیم:

پس از فعال شدن، افزونه یک آیتم منو جدید با برچسب “WP File Manager” را در نوار کناری WordPress اضافه می کند.با کلیک بر روی آن وارد قسمت مدیریت فایها و پوشه های وردپرس خود میشوید.

منوی پلاگین اضافه کردن یک ftp فایل منیجر

شما می توانید تنظیمات را در نوار ابزار بالا بخش های فایل پیدا کنید. این نوار ابزار مشابه تنظیمات یک FTP است. که به شما اجازه میدهد تا شما برای پیش نمایش، ویرایش، آپلود، دانلود و حذف فایل ها یا پوشه ها ازآن استفاده کنید.

 

تولبار اضافه کردن یک ftp فایل منیجر

شما می توانید یک فایل را انتخاب کنید و گزینه ای را در نوار ابزار برای انجام عملیاتی رو آن فایل بزنید.پوشه ها همانطور که در هر FTP مدرن کار می کنند، کار خواهند کرد. شما می توانید بر روی هر پوشه کلیک کنید تا محتوای آن را باز کنید و ببینید.

 

ویرایش فایل ها در اضافه کردن یک ftp

شما می توانید هر فایل را با استفاده از گزینه منوی نوار ابزار ویرایش کنید. فایل را در یک پنجره باز می کند، بنابراین شما می توانید تغییرات را ایجاد کنید و آن را ذخیره کنید.

ویرایش و ذخیره فایل اضافه کردن یک ftp

شما می توانید به فایل های رسانه ای در wp-content دسترسی پیدا کنید پوشه آپلود گزینه ‘Upload Files’ در نوار ابزار به شما اجازه می دهد چندین عکس را با یک کلیک آپلود کنید. شما همچنین می توانید فایل های ZIP را آپلود کنید و آنها را در مدیر فایل استخراج کنید.

استخراج فایل فشرده اضافه کردن یک ftp

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا نحوه اضافه کردن یک FTP مانند مدیر فایل در WordPress را یاد بگیرید.

Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید