۵افزونه پشتیبان گیری وردپرس

 در این مقاله به معرفی ۵افزونه پشتیبان گیری وردپرس میپردازیم که بهترین کاری است که می توانید برای امنیت وب سایت خود انجام دهید.پشتیبان گیری به شما آرامش می دهد و می تواند شما را در موقعیت های فاجعه بار مانند زمانی که سایت شما هک شده یا به مشکلی برخورده نجات دهد. چند پلاگین پشتیبان گیری وردپرس رایگان و پریمیوم وجود دارد و استفاده از اکثر آنها نسبتا آسان است. در این مقاله، ما ۵ تا از بهترین افزونه پشتیبان وردپرسرا به شما معرفی می کنیم.

۱-UpdraftPlus

تصویر 5افزونه پشتیبان گیری وردپرسUpdraftPlus UpdraftPlus محبوب ترین افزونه رایگان  پشتیبان گیری وردپرس است. که بیش از ۲ میلیون وب سایت از این افزونه استفاده میکنند. این افزونه به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان کامل از سایت وردپرس خود ایجاد کنید و آن را در فضای ابری ذخیره کنید یا از طریق کامپیوتر خود دانلود کنید. این افزونه می تواند به طور خودکار پشتیبان گیری شما را به Dropbox، Google Drive، S3، Rackspace، FTP، SFTP، ایمیل و چندین سرویس ذخیره سازی ابری دیگر بارگیری کند. UpdraftPlus همچنین به شما اجازه می دهد تا به آسانی پشتیبان گیری را مستقیما از پنل مدیریت وردپرس خود انجام دهید. UpdratPlus محبوب ترین پلاگین پشتیبان گیری وردپرس در بازار است. که بیش از ۲ میلیون نصب فعال و نمره ۴٫۹ از ۵ ستاره دارد. در حالی که نسخه رایگان دارای ویژگی های فراوانی است، توصیه می کنیم به نسخه  Premium برای باز کردن تمام ویژگی های پشتیبان ارتقا دهید.

۲٫BackupBudy

 

تصویر 5افزونه پشتیبان گیری وردپرس BackupBuddy BackupBuddy یکی از پرطرفدارترین پلاگین های پشتیبان گیری وردپرس است که بیش از نیم میلیون سایت وردپرسی از آن  استفاده می کنند.این افزونه به شما اجازه می دهد تا شما به راحتی روزانه، هفتگی و ماهانه بک اپ تهیه کنید. با BackupBuddy، شما می توانید پشتیبان گیری خود را به صورت خودکار در سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Dropbox، Amazon S3، Rackspace Cloud، FTP، Stash ذخیره کرده و حتی آن را به خودتان ایمیل کنید. شما حتی می توانید از BackupBuddy برای مهاجرت و بازیابی وب سایت ها استفاده کنید.

۳٫ BackWPup

تصویر 5افزونه پشتیبان گیری وردپرس BackWPupاستفاده از این افزونه بسیار آسان است و اجازه می دهد تا شما برنامه ریزی پشتیبان گیری خودکار داشته باشید.نسخه BackWPup Pro دارای پشتیبان گیری اولویتی می باشد، توانایی پشتیبان گیری در Google Drive و برخی ازسرویس های دیگر را دارد. قیمت : رایگان. در حال حاضر بیش از ۶۰۰،۰۰۰ وب سایت این افزونه را دانلود و نصب کرده اند، BackWPup یک جایگزین عالی برای دیگر پلاگین های پشتیبان در لیست است. 

۴٫ Duplicator

تصویر 5افزونه پشتیبان گیری وردپرس Duplicator همانطور که از نام آن پیداست، Duplicator یک پلاگین محبوب وردپرس است که برای تهبه بک آپ وردپرس استفاده می شود. این افزونه به شما اجازه می دهد تا پشتیبان های دستی خود را از سایت وردپرس خود را به راحتی ایجاد کنید. اگر میزبان وب شما پشتیبان گیری منظم ایجاد کند، می توانید از این افزونه برای ایجاد پشتیبان گیری برای استفاده در محیط استقرار استفاده کنید. این یک پلاگین پشتیبان گیری عالی و همچنین رایگان می باشد.

۵٫ BlogVault

 

تصویر 5افزونه پشتیبان گیری وردپرسBlogVault BlogVault یکی دیگر از سرویسهای پشتیبان گیری محبوب وردپرس است.این افزونه مستقیما پشتیبان گیری از سرورهای BlogVault را انجام میدهد، بنابراین بار صفر بر روی سرور شما وجود خواهد داشت.BlogVault به صورت خودکار یک نسخه پشتیبان از وب سایت شما به صورت روزانه ایجاد می کند و همچنین به شما اجازه می دهد تا به صورت دستی پشتیبان گیری نامحدود تهیه کنید.این عملکرد بهینه سایت شما را تضمین می کند.علاوه بر پشتیبان گیری، به شما کمک می کند که وب سایت خود را به راحتی بازیابی کنید. میتوانید آرشیو پشتیبان ۹۰ روز را ذخیره کنید، بنابراین میتوانید سایت خود را از هر مشکلی بازیابی کنید. همچنین دارای ویژگی داخلی سایت است که به شما اجازه می دهد وب سایت خود را به راحتی تست کنید. به علاوه، یک گزینه آسان برای مهاجرت وب سایت خود به میزبان دیگری فراهم می کند.  با این حال قیمت این افزونه در مقایسه با سایر پلاگین هاکمی گران است. شما باید ۸۹ دلار برای این افزونه که مجوز ۱ سایت را ارائه می دهد، پرداخت کنید.

جمع بندی

هر پلاگین پشتیبان وردپرس در لیست ما دارای مزایا و معایب خود است، اما همه آنها تهیه نسخه پشتیبان کامل وردپرس و همچنین ویژگی های پشتیبان کامل پایگاه داده را ارائه می دهند. با این حال، اگر شما یک وب سایت کوچک تا متوسط را اجرا کنید و و نخواهید پرداختی انجام دهید، پس ما افزونه محبوب UpdraftPlus را توصیه می کنیم. با تمام ویژگی های قدرتمند مانند پشتیبان گیری رمزگذاری شده و گزینه های ذخیره سازی ابری را دارا می باشد. لطفا پشتیبان گیری خود را در همان سرور به عنوان وب سایت خود ذخیره کنید .با این کار، تمام تخم مرغ ها را در یک سبد قرار می دهید. ما به شدت توصیه می کنیم که پشتیبان گیری خود را در یک سرویس ذخیره سازی مانند Dropbox، Amazon S3، Google Drive و غیره ذخیره کنید.  امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا  از بین ۵افزونه پشتیبان گیری وردپرس بهترین پلاگین پشتیبان وردپرس را برای سایت خود انتخاب کنید.

 

Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید