۴ تا ازبهترین پلاگین امنیتی وردپرس که سایت شما رو ایمن میکنه

اخیرا یکی از خوانندگان ما از ما سوالی پرسیدن که بهترین پلاگین امنیتی وردپرس چیه؟

درواقع کاربرد پلاگین امنیتی وردپرس ایمن سازی وبسایت وردپرسی شما از
malware ,حملات خشونت آمیز و تلاش های هکران مورد استفاده قرار میگیرد.در این مقاله ما بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس را انتخاب کرده ایم که میتوانید بواسطه ی آن از وبسایت خود محافظت کنید

تصویر بهترین پلایگین امنیتی وردپرس

چرا از پلاگین امنیتی وردپرس استفاده میکنیم؟

طبق آماری که داده شده هر هفته حدود ۱۸٫۵ میلیون وبسایت به بد افزارها آلوده میشوند که یک وبسایت به طور متوسط ۴۴ بار در هفته مورد حمله قرار میگیرد که شامل وبسایت های وردپرسی و غیر وردپرسی میشود.

  • هکرها میتوانند اطلاعات یا داده های مربوط به کاربران یا مشتریان شما را سرقت کنند.
  • یک وبسایت در معرض خطر را میتوان برای توزیع کدهای مخرب استفاده کرد که باعث کاهش اعتماد کاربران به وبسایت میشود.
  • شما می توانید اطلاعات و داده های خود را از دست بدهید، دسترسی به وب سایت خود را از دست بدهید، قفل شده اید یا داده های شما در گرو گروگان گیری قرار میگیرد.
  • وب سایت شما می تواند نابود یا خراب شود، که می تواند رتبه بندی SEO سایت شما و اعتبار نام تجاری شما را تحت تاثیر قرار دهد.

شما میتوانید سایت وردپرسی خود را برای تامین امنیت درهر زمان اسکن کنید.با این حال پاکسازی وبسایت بدون کمک و دانش فنی برای کاربران مبتدی مشکل به نظر میرسد.
برای جلوگیری از هک شدن، شما باید از بهترین شیوه های امنیتی برای محافظت از وب سایت خود استفاده کنید.

یکی از مهمترین مراحل در ایمن سازی سایت وردپرسی شما استفاده از پلاگین امنیتی وردپرس است.این پلاگین ها به شما کمک می کند که امنیت سایتتان را برای جلوگیری از حملات خشونت آمیزکه باعث مسدودشدن سایت میشود تامین کنید

بیایید نگاهی به بعضی از بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس و نحوه کمک به شما در محافظت از وب سایتتان داشته باشیم.

نکته:شما فقط باید از یک افزونه از این لیست استفاده کنید. داشتن افزونه های متعدد فعال از این لیست می تواند منجر به اشکالاتی شود.

۱:Sucuri

تصویر پلاگین امنیت Sucuri

Sucuri رهبر صنعت امنیت در وردپرس است. این یکی از بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس در بازار است.آنها یک پلاگین رایگان Sucuri Securityارائه می دهند که به شما کمک می کند امنیت وردپرس را زیاد کنید و وب سایت خود را برای تهدیدات رایج مقاوم سازید.

اما ارزش واقعی در برنامه های پرمیوم و پولی است که با بهترین حفاظت فایروال وردپرس همراه است. فایروال به شما کمک می کند که حملات مخرب به وردپرس را مسدود کنید.فایروال وب سایت Sucuri حتی قبل از رسیدن به سرور شما، ترافیک بد را فیلتر می کند. آنها همچنین محتوای استاتیک خود را از سرورهای CDN خود ارائه می دهند.

به غیر از امنیت، فایروال DNS خود را با CDN به شما می دهد که باعث افزایش عملکرد فوق العاده وافزایش سرعت وب سایت شما میشود.ما از Sucuri در تمام وب سایت هایمان استفاده می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، به بررسی کامل Sucuri مراجعه کنید تا یاد بگیرند که چگونه به ما در حفاظت از وب سایت ما کمک کرد.

۲٫Wordfence

تصویر پلاگین امنیتیWordfence

Wordfence یکی دیگر از پلاگین های امنیتی محبوب وردپرس است. آنها یک نسخه رایگان پلاگین خود را به همراه با یک اسکنر قدرتمند برای، شناسایی و سوء استفاده و حملات مخرب ارائه می دهند.این پلاگین به طور خودکار وب سایت شما را برای تهدیدات رایج اسکن میکند، اما شما همچنین میتوانید اسکن کامل را در هر زمان اجرا کنید. در صورتی که علائم نقض امنیتی با دستورالعمل ها برای رفع آنها شناسایی شود، به شما هشدار می دهد.

Wordfence همچنین دارای فایروال داخلی وردپرس است.با این حال، این فایروال فقط قبل از بارگذاری وردپرس روی سرور شما اجرا می شود. این باعث می شود که آن کمی کمتر از دیوار آتش سطح DNS مانند Sucuri موثر شود.

۳٫ iThemes Security

ithemessecurity

iThemes Security، مانند تمامی محصولات خود، یک رابط کاربری خوب و متناسب با تنوع گزینه ها ارائه می دهد. دارای ظاهر یکپارچه، سخت افزاری فوق العاده، تلاش میکنه ورود رو محدود کنه، بهینه کردن رمز عبور، شناسایی ۴۰۴، محافظ قوی و موارد دیگر .

iThemes Security شامل یک فایروال وب سایت نیست. همچنین خود شامل یک اسکنر که از اسکنر Sucuri’s Sitecheck استفاده میکند

۴٫All In One WP Security

تصویر پلاگین all in one wordpress


امنیت قدرتمند وردپرس شما همه در یک افزونه قرار میگیرد ، این پلاگین خود یک فایروال دارد این به شما این امکان را می دهد که به راحتی بهترین شیوه های امنیتی وردپرس را در وب سایت خود اعمال کنید.این ویژگی ها شامل قفل ورود به سیستم برای جلوگیری از حملات ، فیلتر کردن IP، نظارت بر یکپارچگی پرونده، نظارت بر حساب کاربر، اسکن و جلوگیری از تزریق sql injection و موارد دیگر است.

همچنین دارای یک فایروال سطح پایه وب سایت است که می تواند برخی از الگوهای رایج را تشخیص دهد و آنها را برای شما مسدود کند. با این حال، آن بسیار کارآمد نیست و اغلب شما باید به طور دستی ip های مشکوک را مسدود کنید.

Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید